Mūsų lūpomis mūsų širdys turi tarti Santarvė, o ne karas. 

Kviečiame remti Lietuvos Santarvės fondą. 

Prašome remti Lietuvos Santarvės fondą, skiriant 1,2 procento nuo savo uždirbamų pajamų. Jums tai nieko nekainuos, tačiau tokiu būdu prisidėsite prie Santarvės  puoselėjimo, siekiant tolerancijos bei supratimo tarp žmonių, tautų, kultūrų ir religijų. Nesitaikstykite su blogiu bei neteisybe ir visame kame siekite gėrio vardan Tiesos, Meilės ir Santarvės. 

Lietuvos įstatymų numatyta tvarka, kiekvienas dirbantysis nuo savo uždirbtų pajamų moka gyventojų pajamų mokestį (GPM). Pagrindinis gyventojų pajamų mokesčio tarifas nuo 2019 metų yra 20 proc. Iš jų 1,2 proc. kiekvienas dirbantysis gali nukreipti savo nuožiūra ir skirti juos pasirinktam paramos gavėjui. Tokiu atveju minėtieji 1,2 proc. GPM nukeliauja tiesiai Jūsų pasirinktam gavėjui, o ne į bendrą valstybės biudžetą.

1,2 proc. GPM paramą galite skirti iki 2023 m. gegužės 2 d. Prašymai pervesti pajamų mokesčio dalį teikiami tik e. būdu per Elektroninio deklaravimo sistemą (EDS). Gyventojai, neturintys techninių priemonių (pvz., interneto prieigos, kompiuterio), galės pasinaudoti Viešais interneto prieigos taškais (toliau – VIPT), esančiais valstybinėse miestų bei rajonų bibliotekose.

PASTABA. Gyventojai, turintys prievolę teikti pajamų mokesčio deklaraciją, tai padaryti turi iki einamų metų gegužės 1 d. Nepateikus laiku pajamų mokesčio deklaracijos, prašymas pervesti pajamų mokesčio dalį bus neįvykdytas.

 Kaip pildyti prašymą?

Tai visai nesudėtinga, tereikia sekti žemiau nurodytus žingsnelius.

Prisijungę prie https://deklaravimas.vmi.lt sistemos (per el. bankininkystę/VMI priemones ar elektroniniu parašu), viršuje pasirinkite skiltį Deklaravimas > Pildyti formą > Prašymas skirti paramą (žr. Dažniausiai pildomos formos) > Forma elektroniniam pildymui.

Pavadinimas – Lietuvos Santarvės fondas; Paramos gavėjo kodas: 191681538

Kad nereikėtų kiekvienais metais pildyti iš naujo, galite pasirinkti mokesčio dalį skirti iki 2025 metų mokestinio laikotarpio. Pasirinkite “Formuoti prašymą” ir -> “Pateikti”

Norintiems ženkliau prisidėti prie fondo veiklos plėtros prašytume skirti lėšas į sąskaitą:

Lietuvos Santarvės fondas, a/s LT707300010134788541 (mokėjimo paskirtyje įrašykite: PARAMA).  Fondas turi paramos ir labdaros statusą, todėl paaukotos paramos sumos dydžiu Jums sumažės pelno mokesčio mokėjimas.

Dėkojame Jums ir prašome esant reikalui susisiekti su mumis:

Lietuvos Santarvės fondo steigėjas Julius Kazėnas tel. 8 682 62406,

el.p.: juliusconcordia@gmail.com., https:www//santarvevilkmerge.lt.

Iki pasimatymo.